Biorezonans İle Sigara Bırakma Ne Kadar Sürer?

Biorezonans ile sigara bırakma uygulaması, bireyin günlük sigara kullanım sayısına ve bağımlılığın şiddetine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle biorezonans ile sigara bağımlılığı tedavisi yaklaşık 40 ila 45 dakika kadar sürmektedir. Ancak bazı kişilerde bu uygulamanın 1 veya 2 saate kadar uzaması mümkündür. Uygulamayı gerçekleştirecek olan uzman, sizinle iletişim içerisinde olarak uygulamanın detaylarını tamamen size özel olarak planlayacaktır. Daha sonra ise biorezonans ile sigara bırakma terapisinin süresi hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Kaç Seans Sürer?

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi, genellikle tek bir seansta istenilen etkiyi sağlamaktadır. Bununla birlikte bağımlılık ve yoksunluk tepkileri şiddetli olan bireylerde birkaç hafta içerisinde destekleyici seans gerekli olabilmektedir. Aylar içerisinde yeniden sigara içme ihtiyacı duyan kişilerde ise birkaç ay içerisinde pekiştirici seanslar gerçekleştirilebilmektedir.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Zararlı Mı?

Biorezonans ile sigara bırakma zararlı değildir ve hiçbir yan etkiye neden olmamaktadır. Bu uygulama cerrahisiz, ilaçsız ve anestezisiz bir şekilde yapılır. Dolayısıyla ağrılara, enfeksiyonlara ve doku hasarı gibi ciddi sorunlara neden olmaz. Tam olarak bu sebepten de ciddi hastalıkları olan bireylerde bile güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Ankara Biorezonans İle Sigara Bırakma Fiyatları 2024

Ankara biorezonans ile sigara bırakma fiyatları ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Call Now Button