Mora Terapi Ankara

Mora terapi Ankara, vücudun, çeşitli hastalıklar veya toksik maddeler nedeniyle yaydığı zararlı frekansları düzenlemek; bu sayede de bireyin sigara bırakma ve kilo verme sürecini desteklemek için yapılan uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda kronik ağrıların, alerjilerin ve çeşitli hastalıkların tedavi sürecinde destekleyici bir işlem olarak da kullanılmaktadır. İnsan vücudunu meydana getiren maddeler, diğer canlı veya cansız tüm maddeler gibi çeşitli dalga boylarında frekanslar yayarlar. Bu frekanslar sayesinde de birbirleriyle ve farklı maddeler ile etkileşime girebilirler. Ancak vücuda alınan alerjenler, toksik maddeler, ağır metaller ve geçirilen bazı hastalıklar bu sağlıklı frekansların bozulmasına yol açabilir. Bu da direkt veya dolaylı yoldan bireyin bazı şikayetler deneyimlemesine, sigarayı bırakmakta zorlanmasına, kilo vermekte güçlük çekmesine ve benzer sorunlar yaşamasına neden olabilir. Ankara mora terapi sayesinde vücudu meydana getiren maddelerin yaydığı zararlı frekanslar düzenlenebilir. Böylece zararlı madde bağımlılığı ve aşırı kilolar gibi sorunlar ile etkin bir şekilde mücadele edilebilir. Yazımızın devamında ‘’Mora terapi Ankara nasıl yapılır?’’, ‘’Mora terapinin faydaları nelerdir?’’, ‘’Mora terapi ne kadar sürer?’’ ve ‘’Mora terapi Ankara kimlere yapılabilir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara mora terapi ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mora Terapi Nedir?

Mora terapi, vücut tarafından yayılan zararlı frekansların, özel bir yöntem ile test çevrilmesi ve yeniden vücuda verilerek, zararlı frekansların ortadan kaldırılması için yapılan uygulamadır. Bu uygulama sayesinde bireyin sahip olduğu bağımlılıklarla (sigara, alkol, uyuşturucu madde veya ilaç) mücadele edilebilmektedir. Pek çok sağlık sorunu için destekleyici bir terapi seçeneği sunan bu uygulama sırasında vücuda yabancı bir madde veya ilaç verilmemektedir. Bu yüzden de mora terapi benzer uygulamalar ile kıyaslandığında son derece güvenlidir ve herhangi bir yan etkiye yol açmamaktadır.

Mora Terapi Neden Yapılır?

Mora terapi şu gibi amaçlarla yapılabilir:

 • Kilo verme sürecini kolaylaştırmak ve desteklemek.
 • Sigara bırakma sürecini kolaylaştırmak, vücudu, sigaraya bağlı alınan toksinlerden kurtulabilmesi için desteklemek.
 • Alkol ve madde bağımlılığından kurtulma sürecinde bireyi desteklemek.
 • Migren ağrılarını ve kronik ağrıları hafifletmek.
 • Alerji tedavisi sürecine katkı sağlamak.
 • Vücutta biriken ağır metallerin atılmasına yardımcı olmak.

Mora terapi bahsi geçen nedenlerden yapılabilmektedir.

Mora Terapi Ankara Kimlere Yapılabilir?

Mora terapi için herhangi bir yaş sınırlandırması yoktur. Bu uygulama sırasında hiçbir kimyasala veya ilaca başvurulmamaktadır. Aynı şekilde herhangi bir cerrahi müdahale gerçekleştirilmemektedir.

Mora Terapinin Faydaları Nelerdir?

Mora terapinin faydaları arasında şunlar yer alır:

 • Anksiyeteye ve huzursuzluğa bağlı ortaya çıkan rahatsızlık hissine iyi gelir.
 • Uyku düzenin kurulmasına ve bireyin daha enerjik bir gün geçirmesine yardımcı olur.
 • Sigara bırakma sürecinde bireyin sigara içme isteğini azaltır, sigarayı bırakmaya yardımcı olur.
 • Kronik ağrıların azaltılmasına ve bireyin yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur.
 • Kilo verme gibi süreçlerde bireyin kalori alımının düzenlenmesine yardımcı olur, zayıflama süreçlerini destekler.
 • Ağır metallerin vücuttaki toksik etkisini azaltır.
 • Alerjenlerin ve benzer maddelerin yol açtığı reaksiyonlar için faydalı olabilir.

Mora terapinin faydaları arasında bunlar yer alır.

Mora Terapi Riskli Mi?

Mora terapinin bilinen hiçbir riski, yan etkisi veya tehlikesi yoktur. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu tedavi sırasında herhangi bir ilaca veya kimyasala başvurulmamaktadır. Bu da vücudun uygulamaya karşı olumsuz herhangi bir reaksiyon vermesini önlemektedir.

Mora Terapi Tekrarlanabilir Mi?

Mora terapi, gerçekleştirilme amacına göre farklı seans sayıları ile yapılabilir. Çoğu zaman bu seanslar sonrasında uygulamanın tekrarlanması gerekmez. Ancak birey talep ederse mora terapinin tekrarlanması mümkündür.

Mora Terapi Ankara Ne Kadar Sürer?

Mora terapinin süresi, terapinin yapılma amacına ve benzer detaylara göre değişiklik gösterebilir. Bu uygulama genellikle 45 dakika sürmektedir. Ancak sigara bırakma terapisi gibi amaçlarla yapıldığında bazı seanslar 2 saati bulabilmektedir.

Mora Terapi Ankara Nasıl Yapılır?

Mora terapisi son derece konforlu bir uygulamadır ve birey uygulama sırasında hiçbir ağrı hissi deneyimlememektedir. Bu uygulama sırasında birey özel bir koltuğa uzanır. Daha sonra ise bireyin ellerine ve ayaklarına, iletkenliği son derece yüksek olan altın uçlu elektrotlar yerleştirilir. Daha sonraki süreçler ise mora terapinin neden yapıldığına göre değişebilir. Eğer bağımlılıklardan kurtulunması için yapılıyorsa, bağımlı olunan maddeden bir miktar alınır ve cihaz içine yerleştirilir. Bireyin vücudundaki zararlı frekansların engellenmesi için yapılıyorsa da bireyden saç teli gibi dokular alınır ve cihazın içine yerleştirilir. Böylece cihaz bahsi geçen maddelerdeki zararlı frekansları tersine çevirir ve vücuda yeniden verir. Böylece mora terapi başarıyla tamamlanmış olur.

Ankara Mora Terapi Fiyatları 2024

Ankara mora terapi fiyatları 2024 ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button