Mora Terapi


Berk Mora Terapi 2006 yılında kurulmuştur. Mora Terapi dünyada 30 yıldır kullanılan, Almanya kökenli tamamlayıcı tıp kültürünün uzantısıdır. Mora Terapi merkezleri olarak kuruluşundan bu yana Almanya orijinli olan teknolojimizle binlerce bağımlıya sigara bırakma yolculuğunda büyük destek sağladık. Mora Terapi fiziksel bağımlılığınızı minimum seviyeye indirerek rahat, stressiz bir şekilde sigara bırakmanıza yardımcı olmaktadır.

Mora Terapi cihazıyla her türlü alerji tespiti ve tedavisi, ağrılı hastalıkların tedavisi (migren, bel ağrısı vs.) kilo kontrolü, bazı gıdalara olan aşırı düşkünlüğün kesilmesi, psikolojik hastalıklarda yardımcı tedavileri yapılmaktadır.

Berk Mora Terapi olarak misyonumuzun genel çerçevesini de çizen bir misyonumuz var. Ankara, Antalya ve İstanbul’ da sigara içen genç-yaşlı demeden herkesi Mora-Terapi ile tanıştırmak, sigarayı tek seansta ve stressiz bırakma deneyimini yaşamalarını sağlamak.

Bunu gerçekleştirmenin yolu, kendinize bir şans verip en yakın şubemizle iletişime geçmektir. Bizim için önemli olan sigarayı bırakırken yaşadığınız zorlukları minimuma indirmek, tedavi öncesinde ve sonrasında sigara bağımlılığınızla ilgili bütün soru ve sorunlarınız cevap verebilmektir.

45 dakikalık sigara bırakma seansına girdikten sonra size verdiğimiz destek devama edecektir. Sigara bıraktıktan bir süre sonra aklınıza sigara gelse bile bizimle iletişime geçip sigara bırakma destek terapilerinden ücretsiz olarak yararlanma imkânına sahipsiniz. Amacımız siz sigarayı bırakmak istediğiniz sürece size destek olmaktır.

Call Now Button