Biorezonans Tedavisi Ankara

Biorezonans tedavisi Ankara, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kronik ağrı şikayetlerinin azaltılması, sağlıklı kilo verme ve sigara bırakma süreçlerinin desteklenmesi gibi amaçlarla yapılan, özel bir uygulamadır. Evrende bulunan canlı veya cansız tüm maddeler, belli frekanslarda dalgalar yayarlar. Bu dalgalar maddelerin birbirleriyle etkileşime girmesini sağlarlar. İnsan vücudunu meydana getiren maddeler de diğer tüm maddeler gibi belli frekanslarda dalga salınımı yaparlar. Bu salınım vücuda alınan çeşitli zararlı maddeler (zararlı mikroorganizmalar, alerjenler, toksinler ve ağır metaller) nedeniyle bozulabilir. Birey de buna bağlı olarak çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilir. Biorezonans tedavisi olarak bilinen uygulama, bu dalga salınımlarının sağlıklı değerlere çekilmesi için yapılır. Böylece bireyler zararlı yeme alışkanlıklarından kurtulabilir, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayabilir, sigarayı çok daha kolay bir şekilde bırakabilir ve migren gibi hastalıklar sonucu ortaya çıkan ağrılarından kurtulabilirler. Mora terapi olarak da bilinen biorezonans tedavisinin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur, bu yüzden pek çok yaş aralığı için uygun bir işlemdir. Yazımızın devamında ‘’Biorezonans tedavisi nasıl yapılır?’’, ‘’Biorezonans tedavisinin avantajları nelerdir?’’, ‘’Biorezonans tedavisi kimlere yapılabilir?’’ ve ‘’Biorezonans tedavisi ne kadar sürer?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara biorezonans tedavisi ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans tedavisi, insan vücudundaki zararlı frekansların yol açtığı bağımlılık, alerji, kilo vermekte zorlanma ve kronik ağrı gibi şikayetlerin ortadan kaldırılması, bireyin yaşam kalitesinin arttırılması için yapılan uygulamadır. Biorezonans tedavisi son derece konforlu ve ağrısız bir işlemdir. Bireyin sağlığı için herhangi bir risk veya tehlike oluşturmamaktadır. Biorezonans tedavisi halk arasında mora terapisi gibi isimlerle de bilinmektedir.

Biorezonans Tedavisi Neden Yapılır?

Biorezonans tedavisi, vücudun sahip olduğu zararlı frekansların, bu frekansların tam tersi ile birleştirilmesi ve böylece ortadan kaldırılması amacıyla yapılmaktadır. Biorezonans tedavisi pek çok farklı rahatsızlığın giderilmesi için yapılabilmektedir. Özellikle de sigara bağımlılığından kurtulma ve sağlıklı kilo verme süreçleri için destekleyici bir seçenektir.

Biorezonans Tedavisi Kimlere Yapılabilir?

Biorezonans tedavisi için yaş sınırlandırması veya herhangi benzer bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Bu da tedavinin güvenli, risksiz ve tehlikesiz olduğuna işaret etmektedir. İsteyen herkes, talep dahilinde biorezonans tedavisi yaptırabilmektedir.

Biorezonans Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Biorezonans tedavisinin faydaları arasında şunlar bulunur:

 • Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olur.
 • Sigara ve alkol bağımlılığının yenilmesine, bu gibi zararlı maddelerin bırakılmasına yardımcı olur. Bu süreçlerde bireyin sigara veya alkol tüketme isteğini azaltır.
 • Migren gibi ciddi ağrılara yol açan hastalıkların tedavi sürecinde destekleyici bir uygulama olarak kullanılır.
 • Bedende biriken ağır metallerin, beden üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olur.
 • Uykunun düzenlenmesi ve bireyin daha enerjik bir şekilde uyanması için faydalıdır.
 • Aşırı stres, anksiyete ve benzer sorunlar için son derece yararlıdır.

Biorezonans tedavisinin faydaları bu şekilde sıralanabilmektedir.

Biorezonans Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Biorezonans tedavisinin avantajları arasında şunlar yer almaktadır:

 • Ağrısız bir uygulamadır.
 • Herhangi bir risk veya tehlike taşımamaktadır.
 • Son derece konforludur.
 • Uygulama sırasında cerrahi kesiler, enjeksiyonlar veya ilaç işlemleri yapılmaz.
 • Uygulamadan hemen sonra günlük yaşama dönülebilir, iyileşme süreci yoktur.
 • Gerektiğinde tekrarlanabilir.

Biorezonans tedavisinin avantajları bu şekilde sıralanabilmektedir.

Biorezonans Tedavisi Tehlikeli Mi?

Biorezonans tedavisi tehlikeli bir uygulama değildir. Bu uygulama daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi cerrahi bir işlem veya ilaç uygulaması içermemektedir. Dolayısıyla hastalar tedavi sırasında veya sonrasında herhangi bir yan etki ile karşı karşıya kalmamaktadır.

Biorezonans Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Biorezonans tedavisi 45 dakika kadar süren bir uygulamadır. Ancak bu süre, uygulamanın yapılma amacına göre değişebilmektedir. Mesela sigara bırakma sürecini destekleme amacıyla yapıldığında, bazen uygulamanın 2 saate kadar uzaması mümkündür. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi genelde 40 ila 60 dakika içerisinde uygulama tamamlanmaktadır.

Biorezonans Tedavisi Nasıl Yapılır?

Biorezonans tedavisi ağrısız ve konforlu bir uygulamadır. Bu uygulamanın ilk aşamasında hasta özel bir koltuğa oturur. Daha sonra ise hastanın ellerine ve ayaklarının altına elektrotlar yerleştirilir. Uygulamanın geri kalanı ise tedavinin yapılma amacına göre değişebilir. Eğer kronik ağrı, aşırı stres, uyku düzeni kurma, alerji veya zayıflama gibi amaçlarla yapılıyorsa vücuttan alınan saç teli gibi bir örnek cihaz içine yerleştirilir. Zararlı madde bağımlılığından (mesela sigara veya alkol) kurtulmak için yapılıyorsa da bu zararlı maddeden küçük bir miktar cihaz içine yerleştirilir. Daha sonra ise cihaz bu maddelerden elde ettiği zararlı frekansları tersine çevirir ve vücuda geri verir. Bu da vücuttaki zararlı frekansların, cihazdan gelen frekanslar ile çarpışmasına, birbirlerini yok etmesine neden olur. Bu süreçte hasta hiçbir ağrı hissi duymaz. Rahat bir koltukta uzanıyor, rahatlatıcı, klasik müzik dinliyor olur.

Ankara Biorezonans Tedavisi Fiyatları 2024

Ankara biorezonans tedavisi fiyatları ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button