Zayıflama Terapisi Ankara

Zayıflama terapisi Ankara, bireyin kilo verme süreçlerini kolaylaştıran ve sağlıklı bir şekilde zayıflamasına yardımcı olan, özel bir uygulamadır. Bedensel aktivitelerimizi gerçekleştirebilmek ve hücrelerimizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamak için her gün belli miktarda kalori almamız gerekir. Bu kaloriyi de öğünler halinde, beslenerek elde ederiz. Gün içerisinde beslenerek elde ettiğimiz kalorilerin önemli bir kısmı, bedensel aktiviteler sırasında yakılır ve enerjiye dönüştürülür. Geri kalan kısmı ise yağ olarak vücudun çeşitli bölgelerinde depolanır. Düzenli olarak ihtiyacı olandan daha fazla kalori tüketen bireyler zaman içerisinde bedenlerinin farklı bölgelerinde yağ birikimi meydana geldiğini ve kilo aldıklarını fark ederler. Bahsi geçen bölgesel sağlar spor ve diyet yapılmasına rağmen erimeyebilir ve birey kilo vermekte zorlanabilir. Bu gibi durumlarda hem bireyin kilo verme sürecini desteklemek hem de kalori alımını sağlıklı seviyelere çekmek için özel uygulamalara başvurulabilir. Mora terapi veya mora terapi ile zayıflama tedavisi de bu amaçla yapılmaktadır. Yazımızın devamında ‘’Mora terapi ile kilo verme nasıl olur?’’, ‘’Mora terapi ile zayıflama tedavisi ne kadar sürer?’’, ‘’Biorezonans ile kilo vermenin faydaları nelerdir?’’ ve ‘’Biorezonans ile kilo verme nasıl olur?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara zayıflama terapisi ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Zayıflama Terapisi Nedir?

Zayıflama terapisi, gıda bağımlılığından kurtulmayı sağlamak ve kilo verme sürecini desteklemek amacıyla yapılan, özel bir uygulamadır. Bu uygulama mora terapisi veya biorezonans tedavisi olarak bilinen, özel bir teknik ile gerçekleştirilmektedir. Bazı gıdaların düzenli tüketimi, bedenin bu gıdalar içerisindeki maddelere bağımlı hale gelmesine yol açar. Bağımlılık hali ise vücuttaki sağlıklı frekansların bozulmasına neden olur. Zayıflama terapisi sırasında bozulan frekanslar tespit edilir, özel bir cihaz yardımı ile tersine çevrilir ve vücuda yeniden verilir. Böylece zararlı frekanslar ortadan kaldırılmış olur.

Mora Terapi İle Zayıflama Nedir?

Mora terapi ile zayıflama, bireyin sağlıklı bir şekilde kilo verme sürecini desteklemek için yapılan, özel bir uygulamadır. Bazı kişiler ne kadar spor ve diyet yapsalar da zayıflamakta zorlanabilirler. Bu durumda mora terapi gibi uygulamalar bireylerin yemek yeme isteklerine çok daha etkin bir şekilde direnmelerini ve herhangi bir ilaç kullanmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermelerini kolaylaştırır.

Zayıflama Terapisi Neden Yapılır?

Zayıflama terapisi şu gibi amaçlarla yapılır:

  • Bireyin yeme isteğine direnmesini kolaylaştırmak ve kalori alımını sınırlandırmasına yardımcı olmak.
  • Diyet ve spor gibi süreçleri desteklemek.
  • Zayıflama sürecinde deneyimlenen psikolojik sorunlar için hastaya destek sunmak.
  • Bireyin sağlıklı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olmak.

Zayıflama terapisi bu gibi amaçlarla yapılabilir.

Zayıflama Terapisinin Faydaları Nelerdir?

Zayıflama terapisinin faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Gıda bağımlılığı ile mücadele edilmesine yardımcı olur.
  • Bireyin öğünlerini düzenlemesine, yeme isteğine direnmesine yardımcı olur.
  • Diyet ve spor sürecinin çok daha kolay işlemesini sağlar.
  • Bireyin herhangi bir ilaç kullanmadan zayıflamasına yardımcı olur.

Zayıflama terapisinin faydaları bu şekilde sıralanabilir.

Zayıflama Terapisi Kimlere Yapılabilir?

Zayıflama terapisi için herhangi bir yaş sınırlandırması bulunmamaktadır. Diyet yapmakta zorlanan, zayıflama sürecinde güçlük çeken her birey talep dahilinde zayıflama terapisi yaptırabilmektedir.

Zayıflama Terapisi Ne Kadar Sürer?

Zayıflama terapisinin süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Zayıflama terapisi genellikle 45 dakika kadar sürmektedir. Ancak bazı bireylerde bu uygulamanın süresi 2 saate kadar uzayabilmektedir. Zayıflama terapisini gerçekleştiren uzman, bu konu hakkında bireyi detaylı olarak bilgilendirecektir.

Zayıflama Terapisi Nasıl Yapılır?

Zayıflama terapisi sırasında ilk olarak içerisinde gıda örnekleri taşıyan tüpler hazırlanır. Bunların yanına, bireyin sıkça tükettiği besinler de eklenir ve mora terapi cihazının içine yerleştirilir. Sonra ise bireyden özel bir koltuğa uzanması istenir. Bireyin ellerine ve ayaklarına özel elektrotlar yerleştirilir. En nihayetinde ise cihaz, içerisine yerleştirilen besinlerden çıkan frekansları toplar ve tersine çevirerek vücuda verir. Bu da vücuttaki, bu gıdalarla ilişkili olan frekansların ortadan kaldırılmasını sağlar. Birey zayıflama terapisi sırasında ağrı veya rahatsızlık hissi duymaz. Son derece konforlu bir şekilde uzanmaktadır ve uzman tarafından açılan rahatlatıcı müziği dinlemektedir.

Ankara Zayıflama Terapisi Fiyatları 2024

Ankara zayıflama terapisi fiyatları ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button