Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Yapılır?

Sigara bırakma terapisi sırasında ilk olarak gerekli hazırlıklar tamamlanır. Bu hazırlık kapsamında nikotin içeren bir tütün ürünü özel bir kap yardımı ile biorezonans cihazının içerisine yerleştirilir. Daha sonra ise hastadan konforlu bir koltuğa uzanması istenir. Böylece hastanın ayaklarına ve ellerine, uçlarında altın alaşım bulunan, iletkenliği son derece yüksek elektrotlar takılır. Böylece hazırlıklar tamamlanmış olur. Daha sonra ise biorezonans cihazı çalıştırılır. Cihaz, içerisinde bulunan tütün ürününden zararlı frekansları toplar ve sahip olduğu özel mekanizma yardımı ile bu frekans dalgalarını tersine çevirerek vücuda gönderir. Böylece sigara kullanımına bağlı ortaya çıkan frekans bozuklukları ve disharmoni sorunları ortadan kaldırılır. Sigara bırakma süreci kolaylaştırılır.

Sigara Bırakma Terapisi İşe Yarar Mı?

Mora tedavisi ile sigara bırakma terapisi gibi isimlerle bilinen sigara bırakma terapisi, sigarayı bırakma sürecini kolaylaştırmaktadır. Bu uygulama dünyadaki tüm modern ve gelişmiş ülkelerde, sigara bırakma sürecinin çok daha başarılı bir şekilde sonuçlanması için kullanılmaktadır.

Sigara Bırakma Terapisinin Avantajları Nelerdir?

Sigara bırakma terapisinin avantajları arasında şunlar yer alır:

  • Ağrısız bir uygulamadır ve konforlu bir şekilde yapılır.
  • Uygulamadan sonra günlük yaşama dönülebilir veya çalışma hayatına devam edilebilir.
  • Herhangi bir ilaç uygulaması içermez, bu yüzden yan etkilere yol açmaz.
  • Cerrahi içermediği için anestezi gerektirmez.
  • 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilir.
  • Gerektiğinde tekrarlanabilir.
  • Her yaştan birey için uygundur.
  • Sigara içme isteğini başarılı bir şekilde azaltır.

Sigara bırakma terapisinin avantajları bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Sigara Bırakma Terapisi Fiyatları 2024

Ankara sigara bırakma terapisi fiyatları ve benzer konular hakkında bilgi almak için Berk Mora Terapi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Call Now Button